#1 2012-12-09 23:18:08

 Sweet Susi

Legalna Zabójczyni nr 666

35054547
Call me!
Zarejestrowany: 2012-12-09
Posty: 31
Punktów :   
Ulubiony Zespół: System of a Down
Ulubiony Rodzaj Filmu: Horror
Ulubiony Film: Sierociniec
Ulubiony Rodzaj Książki: Przygodowe
Ulubiona Książka: Władca Pierścieni

Czym jest?

Tulpa - sztuka tybetańskiego mistycyzmu polegająca na wytworzeniu w umyśle czystą siłą woli dowolnego obiektu lub postaci a następnie zmaterializowanie podmiotu. W czasie medytacji należy skupić całą swoją uwagę i koncentracje na imaginowanym obiekcie. O Tulpie Zachód dowiedział się w XIX za sprawą Alexandrine David - Néel.

Offline

 

#2 2012-12-10 12:15:52

Jeff Killer

Psychiatra

Zarejestrowany: 2012-12-10
Posty: 28
Punktów :   

Re: Czym jest?

"Wyobraź sobie, że w miejscu w którym teraz się znajdujesz przebywa razem z tobą dodatkowa osoba. Niezależnie czy jesteś sam przy swoim pececie, czy czytasz ten tekst na jakimś mobilnym urządzeniu otoczony przez gwarny tłum. Tylko Ty jesteś w stanie zobaczyć tę dodatkową osobę i wchodzić z nią w interakcję. Jest ona dla ciebie tak realna jak każdy inny człowiek. Widzisz ją wyraźnie, słyszysz oraz czujesz jej dotyk i zapach. Nie, to nie zmyślony przyjaciel. Ponieważ mimo, że postać ta istnieje tylko w twojej głowie i jest ona okupantem twojej podświadomości. Jest ona zupełnie niezależna od twojej woli i robi co jej się żywnie podoba. Posiada własne potrzeby, gusta, emocje i opinie, zupełnie niezależne od twoich.

Mimo, że brzmi to jak magiczne mumbo-jumbo albo objaw choroby psychicznej. De facto jest końcowym, zamierzonym efektem kilkuset godzin medytacji oraz tygodni narracji. Jest zjawiskiem w pełni bezpiecznym, przyjemnymi i ponoć dla wielu całkiem pożytecznym.

To właśnie jest Tulpa."
Źródło: tulpa.info



No więc od jakiegoś czasu się tym interesuję. Jestem na etapie kończenia charakteru. On wybrał sobie wygląd sam. Co dziwne, a może nie dziwne, wygląda jak Eyeless Jack. Jak jestem sama to staram się z nim rozmawiać, jednak mam problem z syndromem papugowania. Nie zawsze jestem pewna czy to odpowiedziałam ja czy on.

Offline

 

#3 2012-12-11 16:23:14

Forsit

Psychiatra

Zarejestrowany: 2012-12-10
Posty: 17
Punktów :   
Ulubiony Zespół: Perfect, Sabaton
Ulubiony Film: Milczenie Owiec
Ulubiona Książka: Atramentowa Trylogia

Re: Czym jest?

To w sumie nic dziwnego, że wybrał sobie wygląd sam. Dużo osób tworząc tulpę kreuje jedynie jej charakter. Wygląd wybierają wspólnie, i to w sumie chyba dobrze. Ja np. nie chciałabym, żeby ktoś nadał mi wygląd zjechanej opony.

Offline

 

#4 2012-12-19 16:50:27

gerun

Chory Psychicznie

Zarejestrowany: 2012-12-18
Posty: 20
Punktów :   

Re: Czym jest?

No niestety drodzy goci nie jest tak prosto. Dużo pracy przed wami, ale biorąc pod uwagę, że jesteście tak samotni to się wam uda. Seks z wytworem waszej wyobraźni to coś pięknego. Możecie ją nawet ubrać w strój pielegniarki czy coś. Docenią to zwłaszcza fani kucyków/hoersfuckerzy.
Wiem co mówię seks z Diane jest dość pienieżny.

Offline

 

#5 2012-12-19 17:55:10

Forsit

Psychiatra

Zarejestrowany: 2012-12-10
Posty: 17
Punktów :   
Ulubiony Zespół: Perfect, Sabaton
Ulubiony Film: Milczenie Owiec
Ulubiona Książka: Atramentowa Trylogia

Re: Czym jest?

Jak niby chcesz uprawiać seks z wyodrębnioną częścią swojej świadomości? Może być trudno, biorąc pod uwagę fakt, że tulpa jest tak z lekka niematerialna. PS. Co ty masz z tymi gotami? Ja np. się do gotów nie zaliczam. No, chyba, że ta wiadomość była skierowana tylko do nich, to przepraszam.

Offline

 

#6 2012-12-19 18:43:50

gerun

Chory Psychicznie

Zarejestrowany: 2012-12-18
Posty: 20
Punktów :   

Re: Czym jest?

Technicznie to się.
Miliardy prawiczków w pewnym miejscu internetu nie może się mylić.
I tak tym miejscem jest pewne forum o kucykach.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sek510i.pun.pl www.wankowicza.pun.pl www.pokemonki2009online.pun.pl www.se-k800i.pun.pl www.therealbleach.pun.pl